Gotówka przez Internet w firmie KFF24

Gotówka przez Internet coraz częściej jest dziś rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku środków na nagłe i nieprzewidziane wydatki. W odróżnieniu od kredytu w banku, którego pozyskiwanie to długa i żmudna procedura, pożyczkę online możemy uzyskać nawet w ciągu od kilkunastu do kilkudziesięciu minut od momentu złożenia wniosku. Konieczne będzie oczywiście przedstawienie odpowiednich dokumentów i spełnienie warunków określonych przez wybraną przez nas firmę finansową. Jakie to dokumenty i warunki oraz gdzie szukać ofert rzetelnych pożyczkodawców, którzy zaproponują nam szybkie pieniądze na jasnych i przejrzystych zasadach? Sprawdźmy!

Spis treści
Rozwiązanie w nieoczekiwanych sytuacjach
Bank czy firma finansowa?
Procedura udzielenia pożyczki: dokumenty i warunki
Jak i gdzie szukać ofert?
Uwaga na nierzetelnych pożyczkodawców!
Nasza oferta

Gotówka przez Internet jako rozwiązanie nieoczekiwanych problemów finansowych

Nagłe sytuacje, w których skorzystanie z jednej z ofert pozyskania gotówki przez Internet może często okazać się jedynym rozwiązaniem, jest dziś mnóstwo – zaczynając od opóźniających się przelewów wypłat przez nagłe awarie sprzętu niezbędnego nam w codziennym życiu aż po sytuacje losowe, związane choćby z niespodziewanymi problemami zdrowotnymi czy koniecznością nieoczekiwanego wyjazdu. W niektórych z nich może udać nam się nieco odroczyć przymus wydania pieniędzy – w oczekiwaniu na kolejną wypłatę możemy przeżyć kilka dni bez telewizora czy komputera, a zepsuty smartfon zastąpić sprawdzającym się w awaryjnych sytuacjach starym telefonem komórkowym.

Niekiedy jednak jest to niemożliwe. Kto z nas wyobraża sobie dziś spędzenie kilku dni czy tygodni bez działającej lodówki czy bez funkcjonalnego laptopa niezbędnego nie tylko do relaksu, ale coraz częściej również do pracy? Te sprzęty niestety trzeba zastąpić jak najszybciej. Podobnie jest z wydatkami na cele zdrowotne, z którymi lepiej nie zwlekać. Co zrobić, aby natychmiast załatać powstałą w ten sposób nieoczekiwaną dziurę w domowym budżecie? Najlepiej będzie skorzystać z oferty rzetelnej firmy oferującej gotówkę przez Internet. Zobaczmy, dlaczego to lepszy pomysł niż skorzystanie z usług kredytowych jednego z licznych obecnych na polskim rynku banków.

Bank czy firma finansowa?

W momencie, w którym potrzebujemy natychmiastowego zastrzyku pieniędzy, ubieganie się o kredyt w banku mija się z celem z kilku powodów. Przede wszystkim jego uzyskanie to często kwestia minimum kilku dni. Ponadto konieczne będzie przedstawienie różnego typu dokumentów i zaświadczeń – w tym również zaświadczenia o zatrudnieniu, które musimy najpierw otrzymać od pracodawcy. Spełnienie długich procedur biurokratycznych nie gwarantuje nam tu zresztą sukcesu. W wielu z funkcjonujących dziś na polskim rynku banków kredytu nie otrzymają zwykle osoby zatrudnione w oparciu o inną umowę niż umowa o pracę na czas nieokreślony. Pracownicy zatrudnieni na czas określony, a także osoby wykonujące pracę zarobkową w oparciu o umowy zlecenia i umowy o dzieło mogą mieć więc problem z uzyskaniem pieniędzy.

Ponadto kwoty, o które musielibyśmy się w takiej sytuacji ubiegać, rzadko przekraczają kilkaset złotych. Rozpoczynanie całego procesu uzyskiwania kredytu w banku jest więc nie tylko czasochłonne, lecz również niezbyt opłacalne. Warto również zaznaczyć, że choć istnieją inne rozwiązania, najczęściej bank rozłoży nam spłaty na kilka miesięcy. W sytuacji, gdy wiemy, że będziemy w stanie spłacić należność jednorazowo w niedługim czasie – na przykład gdy tylko na nasze konto wpłynie przelew z wypłatą – takie wydłużanie procedury spłaty niepotrzebnie sprawia, że zaprzątamy sobie głowę zaciągniętym zobowiązaniem przez kilka miesięcy, a nie przez kilka dni.

Długopisy i stosiki monet

Pozyskiwanie kredytu w banku nie jest więc ani rozwiązaniem szybkim, ani wygodnym. Zupełnie inaczej ma się sprawa w przypadku ofert tak zwanej gotówki przez Internet, którą oferują nam dziś liczne firmy finansowe. Pożyczkodawcy tego rodzaju zdają sobie zwykle sprawę, że osoby, które znajdują się w przejściowych kłopotach finansowych wywołanych nagłymi i nieprzewidzianymi wypadkami przede wszystkim potrzebują pieniędzy jak najszybciej. Zwykle oferują więc przelew na wskazane konto jeszcze tego samego dnia, którego złożony zostanie wniosek o udzielenie pożyczki. Niektórzy z nich są nawet w stanie zagwarantować, że pieniądze znajdą się na naszym koncie w ciągu od kilkunastu do kilkudziesięciu minut! Jest to z pewnością pożądane rozwiązanie w przypadku, gdy nie możemy pozwolić sobie na dłuższe odwlekanie określonego wydatku.

Warto również pamiętać, że firmy finansowe oferujące klientom dostęp do pieniędzy w krótkim czasie po wypełnieniu formularza online i po przesłaniu określonych dokumentów nie wymagają od nich określenia, na jaki cel przeznaczone będą uzyskane środki. Niezależnie od tego, czy musimy natychmiast zastąpić zepsute sprzęty elektroniczne, czy czekają nas wydatki związane z nieoczekiwaną chorobą, czy też może musimy udać się w niespodziewaną podróż – pozyskane pieniądze możemy spożytkować w taki sposób, w jaki akurat tego potrzebujemy. Ponadto nie będzie tu konieczne przedstawianie zaświadczenia o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Jakie dokumenty będziemy jednak musieli przedstawić i jakie warunki należy spełniać, aby móc skutecznie ubiegać się o gotówkę przez Internet? Sprawdźmy to!

Jak uzyskać gotówkę przez Internet?

Aby uzyskać gotówkę przez Internet musimy przede wszystkim znaleźć firmę, która oferuje tego typu usługi na odpowiadających nam zasadach. Zazwyczaj w celu skorzystania z oferty będziemy musieli wypełnić formularz online, w którym podamy nasze dane osobowe takie jak imię, nazwisko oraz data urodzenia, a także zasygnalizujemy, jaka wysokość kwoty pożyczki nas interesuje. Następnie konieczne będzie przesłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego, który potwierdzi przedstawione przez nas w formularzu dane. W zależności od wybranej przez nas firmy podczas kolejnych kroków zostaniemy poproszeni o podanie numeru telefonu, pod którym konsultant firmy będzie mógł się z nami skontaktować – na przykład w razie konieczności dodatkowego potwierdzenia danych.

Czy to oznacza, że ktoś może pożyczyć pieniądze, korzystając wyłącznie z mojego dowodu osobistego?

Oczywiście, że nie. Sposobem na to, aby uniknąć sytuacji, w których pieniądze przelane zostają na konto nienależące do osoby, której dowodem osobistym posługuje się nieuprawniona do tego osoba, jest tak zwany przelew weryfikacyjny. Procedura ta wymaga od klienta wykonania przelewu na symboliczną kwotę – zwykle wynoszącą około 1 zł – na konto firmy udzielającej kredytu. Jeżeli dane posiadacza konta, z którego przesłano kwotę weryfikacyjną, zgadzają się z danymi osoby, na której dowód zaciągane jest zobowiązanie, pożyczkodawca zyskuje pewność, że środki zostaną dostarczone do osoby, na której spocznie obowiązek ich spłaty w określonym terminie.

Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach osoby nieuprawnione do tego mogą posłużyć się cudzym dowodem tożsamości w celu zaciągnięcia innego rodzaju zobowiązań finansowych. Dlatego też nie należy udostępniać tego dokumentu osobom trzecim, a w razie jego zaginięcia konieczne jest jak najszybsze skontaktowanie się z odpowiednimi organami, które zastrzegą dokument, i wyrobienie nowego dowodu osobistego. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność, że nie padniemy ofiarą kradzieży tożsamości.

Jakie warunki muszę spełniać, aby móc uzyskać pożyczkę?

Aby uzyskać gotówkę przez Internet, należy spełniać kilka podstawowych warunków. Konieczne jest między innymi ukończenie 18 roku życia oraz posiadanie polskiego obywatelstwa. Spełnienie obu tych warunków potwierdzą dane zawarte w przedstawionym przez nas ważnym dokumencie tożsamości, jakim jest dowód osobisty. Warto jednak zauważyć, że niektóre z firm finansowych kierują swoje usługi wyłącznie do osób, które ukończyły 20. lub nawet 21. rok życia. Często dostępność oferty pożyczkowej jest również ograniczona dla klientów, którzy przekroczyli 70. lub 75. rok życia.

W niektórych firmach weryfikowana jest także zdolność potencjalnego klienta do spłaty zaciągniętego zobowiązania. Liczne rzetelne firmy pożyczkowe wymagają między innymi zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach. W tym przypadku wystarczy jednak zwykle wyciąg z banku – nie jest istotne, czy dochody otrzymujemy na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia czy umowy o dzieło. Dzięki temu oferta firm finansowych jest często dostępna także dla osób, które utrzymują się z różnego rodzaju zasiłków oraz rent czy emerytur. Z drugiej strony potwierdzenie, że klient ma dochód, który pozwoli mu na spłatę zobowiązania, pozwala na uniknięcie sytuacji, w której kolejne osoby wpadałyby w tak zwaną spiralę zadłużenia, co ma miejsce wówczas, gdy klient zaciąga kolejną pożyczkę, by spłacić poprzednią. Weryfikacja dochodu jest więc sposobem na ochronę zarówno interesów firmy, której zależy na terminowym odzyskaniu pożyczonej kwoty, jak i interesów klientów, którym uniemożliwia się zaciągnięcie zbyt dużych zobowiązań, których nie będą w stanie spłacić.

Czerwony portfel z banknotem 10 euro

Jak i gdzie szukać korzystnych ofert gotówki przez Internet?

Osoby zainteresowane korzystnymi ofertami gotówki przez Internet powinny przyjrzeć się bliżej przynajmniej kilku z obecnych dziś na polskim rynku firm finansowych. Ich oferta jest co prawda bardzo do siebie zbliżona, a wiele z nich oferuje dostęp do środków na niemal bliźniaczo sformułowanych zasadach. Nie wolno nam jednak zapominać, że zupełnie czym innym są hasła reklamowe, a czym innym faktycznie zawierana przez nas z firmą umowa, na podstawie której otrzymujemy przelew na nasze konto. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy więc zawsze przyjrzeć się przede wszystkim tej drugiej i nie dać się zwieść kuszącym hasłom obiecującym nam raty 0% czy pożyczki niemal za darmo.

Jak ustrzec się przed nierzetelnym pożyczkodawcą?

Aby ustrzec się przed nierzetelnym pożyczkodawcą, należy przede wszystkim unikać tych, którzy nie umieszczają na swojej stronie w widocznym miejscu wzoru umowy, na podstawie której otrzymujemy kredyt. Złym pomysłem jest także zawarcie umowy pożyczki w oparciu o wielostronicowy, zapisany drobnym drukiem dokument, którego nie jesteśmy w stanie w pełni przeczytać, przeanalizować i zrozumieć. Ukrywanie wzoru umowy lub przedstawianie zagmatwanego, długiego i niejasnego dokumentu to bowiem dwa najpopularniejsze sposoby na to, by wmanewrować klienta w spłacanie o wiele wyższej kwoty niż ta, którą faktycznie pożyczył.

Należy również pamiętać, że dziś wiele umów zawieranych jest na podstawie rejestrowanych rozmów telefonicznych. Jeżeli nie jesteśmy jeszcze pewni wszystkich warunków i chcemy o coś dopytać, należy koniecznie zrobić to przed wyrażeniem zgody na zawarcie umowy. Nawet telefoniczna zgoda jest bowiem wiążąca i zobowiązuje nas do spełnienia zawartych w umowie warunków.

Nasza oferta

Aby uniknąć kłopotów i rozczarowań, jakie mogą przytrafić nam się w czasie poszukiwań tej jednej, solidnej firmy finansowej, warto skorzystać z usług pożyczkodawcy polecanego przez setki klientów, którym pomógł on w nagłych sytuacjach i w przejściowych kłopotach finansowych. Firmą taką jest bez wątpienia KFF24. Aby uzyskać tu szybką pożyczkę przez internet wystarczy mieć ważny dowód osobisty, zarejestrowane na własne nazwisko konto w banku i telefon komórkowy, pod którego numerem będzie mógł skontaktować się z nami konsultant firmy. Możemy również sami skontaktować się z przedstawicielem firmy – jeżeli zrobimy to tuż po złożeniu wniosku o pieniądze online, potrzebna nam kwota może zostać przelana na nasze konto nawet po upływie zaledwie godziny od rozpoczęcia przez nas całej procedury pożyczkowej!

Umowa, na podstawie której oferujemy nasze usługi, jest prosta, przejrzysta i zrozumiała. Dzięki temu klient może mieć pewność, że został poinformowany o wszystkich warunkach spłaty, a jej ostateczny termin – i ewentualne skutki jego przekroczenia – został wyraźnie określony. Każdemu klientowi proponujemy wybór okresu spłaty, który może wynosić od minimum 30 do maksymalnie 90 dni. Zdajemy sobie jednak oczywiście sprawę z różnych nieprzewidzianych sytuacji, które mogą mieć wpływ na zdolność lub niezdolność klientów do spłacenia zaciągniętego zobowiązania w ustalonym terminie. Dlatego też zachęcamy naszych klientów, aby nie zwlekali z poinformowaniem nas o problemach, które mogą wpłynąć na niemożność terminowej spłaty długu. Im szybciej dotrze do nas taka informacja, tym szybciej będziemy mogli przedstawić Państwu alternatywne rozwiązania, dzięki którym maksymalnie zmniejszymy wszelkiego rodzaju uciążliwości związane z niedotrzymaniem terminu.

Biało-różowa świnka skarbonka

W KFF24 zdajemy sobie sprawę, że zwracający się do nas klienci potrzebują zastrzyku środków finansowych jak najszybciej, a nie za dzień czy dwa, dlatego proces uzyskiwania gotówki został u nas skrócony do minimum. W ramach szybkich pożyczek oferujemy naszym klientom kwoty od 200 zł do nawet 10 000 zł, którymi mogą oni dowolnie dysponować. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo środków na kupno nowego sprzętu RTV lub AGD, czy może nagłe wydatki wiążą się z nieoczekiwanymi problemami zdrowotnymi lub koniecznością nagłego wyjazdu, a może pojawiła się wyjątkowa szansa na okazyjną inwestycję – to, co zrobią Państwo z uzyskaną od nas gotówką, to już w stu procentach Państwa decyzja.

My decyzję o udzieleniu lub nieudzieleniu pożyczki podejmiemy natomiast tak szybko, jak się da – nawet w 15 minut od wpłynięcia do nas wniosku. Kwota w określonej przez klienta wysokości może zostać przelana na podany numer konta jeszcze tego samego dnia. Czas to pieniądz? Każdy klient, który po wypełnieniu wniosku sam skontaktuje się z nami pod podanym na stronie internetowej KFF24.pl numerem infolinii może liczyć na to, że pieniądze zostaną przelane na jego konto nawet w ciągu zaledwie godziny od przesłania do nas prawidłowo wypełnionego formularza online. Szukasz firmy finansowej, dzięki której pozyskasz gotówkę przez Internet szybko, sprawnie i rzetelnie? Sprawdź ofertę KFF24!

Zadzwoń